ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Parçalı Bulutlu
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Temmuz 2013 Pazartesi 18:02

Mobilya Fuarı eylülde Adana’da


Adana’da üretilen tüm mobilyaların sergileneceği Mobilya Dekorasyon Fuarı, 25 – 29 Eylül tarihleri arasında Tüyap Adana Fuar Merkezi’nde açılacak.

    Tüyap Adana Genel Müdür Yardımcısı Bülent Yamaç, Tüyap Adana Fuarcılık Anonim Şirketi tarafından hazırlanan, Adana Marangoz ve Mobilyacılar Odası, Adana Ticaret Odası ve Adana Sanayi Odası destekleri ile her yıl büyüyen Adana Mobilya Dekorasyon Fuarı'nın bu yıl 25 – 29 Eylül tarihlerinde gerçekleştirileceğini duyurdu.

    Yamaç, “Fuarımız geçtiğimiz yıl Adana, Afyonkarahisar, Bursa, Hatay, İstanbul, Kayseri, Mersin ve Osmaniye’den 96 firmanın katılımı ile gerçekleşmiş, 45 bin ziyaretçi tarafından gezilmiştir. Bu yıl yurt dışından gelecek ticari alım heyetlerine ve yurt içinden sektörün yoğun olduğu 50’in üzerindeki ilden konuyla ilgili mobilyacılara ve konunun profesyonellerine ev sahipliği yapacak.” dedi.

    Fuarın, ev ve ofis mobilyaları, dekorasyon, bahçe mobilyalarının önemli üretici ve ithalatçı firmalarını Tüyap çatısı altında buluşturacağını ifade eden Yamaç, klasikten moderne mobilyaların sergileneceği bir fuar olacağını kaydetti.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER