ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL18°C
Parçalı Bulutlu
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Haziran 2013 Cumartesi 16:44

Memduh Boydak: Dünya, değerlerine sahip insan bekliyor

Memduh Boydak: Dünya, değerlerine sahip insan bekliyor


Boydak Holding Üst Yöneticisi Memduh Boydak, dünyada, bütün sektörlerde artık değerlerine sahip çıkan insanların ön plana çıkartıldığını ve bu yönde tercihler yapıldığını söyledi.

TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Melikşah Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Memduh Boydak, Kılıçaslan Liseleri edebiyat bölümünün yeni mezunlarına LYS öncesinde yemek verdi. Yemekte konuşma yapan Boydak, dünyada, bütün sektörlerde artık değerlerine sahip insanların ön plana çıkartıldığını belirterek, şunları söyledi: “Sizler başarı için gereken ümit, inanç, azim ve kararlılığı ortaya koyarak vasıflı ve donanımlı olmalısınız. Size akıl veren insanlara saygı duymalısınız, sizinle ilgili her zaman hoşlanacağınız şeyler söyleyenler belki de size kötülük yapıyorlardır. Sakın ha sizleri yetiştiren hocalarınızın nasihatlarını ihmal etmeyiniz.” Boydak, üniversite tercihi yaparken Kayseri için büyük bir kazanç olan Melikşah Üniversitesi’nin de dikkate alınması gerektiğinin altını çizdi.

Kılıçaslan Liseleri Müdürü Salih Öngül teşekkür etti. Program, Boydak ailesi tarafından yaklaşık 370 bin ağacın dikildiği ‘Boydak Ormanı’nda içilen çayla ve gerçekleştirilen söyleşiyle son buldu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER