ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Hafif Yağmur
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Haziran 2013 Çarşamba 15:07

Marketing Anadolu Mektep Eğitimleri Erzurum'da


Marketing Anadolu Mektep Eğitimleri ‘Anadolu markaları yıldızlaşıyor’ toplantılarının 5.si yarın Erzurum Palandöken'deki Polat Renaisance Otel'de gerçekleştirilecek.

Marketing Anadolu Platformu, “Marketing Anadolu Mektep Eğitimleri” ile Anadolu girişimcilerine markalaşma yolunu açıyor. Marketing Türkiye ve Marketing & Management Institute (MMI) işbirliğiyle hayata geçirilen “Marketing Anadolu Mektep Eğitimleri” işletmelerin markalaşarak Anadolu ekonomisini büyütmesi için profesyonel isimlerini Erzurum’da ağırlayacak.

Marketing Anadolu Mektep Eğitimler'nin 5.si ve son ayağı Erzurum'da düzenlenecek. Anadolu sanayicisinin satışını artırırken markalaşma sürecini de başlatan Marketing Anadolu Platformu, Marketing Anadolu Dergisi tarafından oluşturuldu. Türkiye’den örneklerin yer aldığı ve yazarlarının pazarlama sektörünün profesyonelleri olduğu CEP Pazarlama Dizisi ile desteklenen eğitimler markalaşmanın yerelden başladığına inanıyor. Anadolu girişimciliğinin markalaşma sürecinde ileri aşamalara taşınmasını hedefleyen eğitimlerde pazarlama disiplininin tüm bileşenleri tartışılacak. Ströer Kentvizyon ile Pepsi&Co Türkiye ana sponsorluğunda ve Unilever, Şekerbank, NT, Localtime desteğiyle gerçekleştirilecek Marketing Anadolu Mektep Eğitimleri’nin ilki 28 martta Gaziantep'de gerçekleştirilmişti. Günboyunca sürecek eğitim toplantısında uzmanlar, "Geleceğinizi şekillendirin ve markalaşın", "Markalaşma sürecinde medya planlama ve kullanımı", "Yerelde ve dijitalde marka olmak", "Küresel marka nasıl yerelleşir" ve "Büyük oluşumların sürdürülebilir hedefleri." konularında sunum yapacak.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER