ÖNE ÇIKANLAR :
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Şubat 2014 Cuma 15:59

Maliye Bakanı Şimşek, Afyonkarahisar'da


Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, "Siyasi motivasyonla yapılan operasyonların mutlaka bir miktar yansıması olabilir ancak bunlar geçici. Kamuoyu yoklamaları, siyasi istikrarın devam edeceğini, bu anlamda AK Parti ve AK Parti hükümetlerine çok güçlü desteğin devam edeceğini gösteriyor" dedi.
Şimşek, bir dizi programlara katılmak için geldiği Afyonkarahisar'da, beraberinde Vali İrfan Balkanlıoğlu, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve AK Parti İl Başkanı Mehmet Zeybek ile esnaf ziyaretinde bulundu.
Şimşek, Afyonkarahisar'a özgü olan "Afyon Ekmeği"nin satıldığı stantlara uğrayarak, ekmek satın aldı. Bir tatlıcı da gördüğü halka tatlıları basın mensuplarına ve beraberindekilere ikram eden Şimşek, bu tatlıları çok beğendiğini, çocukken sürekli satın aldığını anlattı.
Yolda karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet eden Şimşek, onların sorunlarını dinledi.
Beyaz eşya satışı yapan bir bayiyi ziyaret eden Şimşek, yaptığı konuşmada, şunları kaydetti:
"Siyasi motivasyonla yapılan operasyonların mutlaka bir miktar yansıması olabilir ancak bunlar geçici. Kamuoyu yoklamaları, siyasi istik devam edeceğini, bu anlamda AK Parti ve AK Parti hükümetlerine çok güçlü desteğin devam edeceğini gösteriyor. O nedenle inşallah, mart sonu itibariyle varsa bir belirsizlik tamamen ortadan kalkar" ifadelerini kullandı.
Şimşek, daha sonra Ankara'ya gitti.
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER