ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL19°C
Sağanak Yağışlı
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Eylül 2013 Cuma 16:27

Keskinoğlu, Worldfood Fuarı’nda yoğun ilgi gördü

Keskinoğlu, Worldfood Fuarında yoğun ilgi gördü


Yıl sonunda yüzde 12 büyümeyle 1 milyar TL ciro hedefleyen ve bu doğrultuda ulusal ve uluslararası pek çok organizasyona katılım gerçekleştiren Keskinoğlu, fuarı ziyaret eden çok sayıda yerli ve yabancı katılımcıdan yoğun ilgi gördü.

50 yıldır gıda sektöründe faaliyet gösteren ve her geçen yıl faaliyet alanlarını genişleten Keskinoğlu Şirketler Grubu, bu yıl 21.’si düzenlenen Uluslararası Gıda Worldfood Fuarı’na yumurta, piliç eti ve zeytinyağı ürünleriyle katıldı. İstanbul CNREXPO Fuar Merkezi’nde 5-8 Eylül 2013 tarihleri arasında düzenlenen, 500’ün üzerinde firma ve toplamda bin markanın katıldığı fuara ziyaretçiler yoğun ilgi gösterdi. Fuara katılan Keskinoğlu, jumbo boy yumurta, omega 3 yumurta, doğal yumurta, selenyumlu yumurta, extra boy yumurta, çift sarılı yumurta, saf kahverengi yumurta, organik yumurta ve DHA’lı yumurtadan oluşan ürün gamını ve soğuk sıkım yöntemiyle üretilen Ravika marka zeytinyağını tanıttı.

Fuarla ilgili değerlendirmelerde bulunan Keskinoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi ve Pazarlama Grup Başkanı Keskin Keskinoğlu, "2013 sonunda yumurta, zeytinyağı ve piliç etinde hem iç pazar payımızı hem de ihracat payımızı artırmak konusunda önemli hedeflerimiz var. Türkiye’nin alanında en büyük fuarı olma özelliğini taşıyan ve sektörün devlerini bir araya getiren fuar, markaların tanınmasında ve sektörümüzün yerel ve küresel pazarlara ulaşmasında rol oynayacak yeni ticari işbirlikleri için çok önemli bir buluşma platformu. Keskinoğlu olarak fuarın bu yıl çok daha verimli geçeceğine ve yeni iş ortaklıklarına zemin hazırlayacağına inanıyorum." ifadelerini kullandı.

 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER