ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Hafif Yağmur
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Eylül 2013 Cumartesi 22:07

Kervan’ın Güneydoğu’daki ikinci şubesi Diyarbakır’da açıldı

Kervanın Güneydoğudaki ikinci şubesi Diyarbakırda açıldı


Kervan Mobilyalarının Güneydoğu’daki ikinci şubesi Diyarbakır’da açıldı. İşletme sahibi Muhammed Şen, tüm Diyarbakır halkını mağazaya beklediğini söyledi.

Birçok diziye sponsor olan Kervan Mobilyalarının Güneydoğu’daki ikinci şubesi Diyarbakır’da açıldı. Dicle Kent Bulvarı üzerinde açılan mağazanın açılışına bayanlar yoğun ilgi gösterdi. Mobilyaların her bayanın hayalinde ev eşyaları olduğunu ifade eden kadınlar, Diyarbakır’a böyle bir mağazanın açılmasından ötürü mutluluk duyduklarını söyledi. İşletme sahibi Muhammed Şen, Kervan Mobilyalarının Güneydoğu’daki ikinci şubesi olarak hizmet vermeye başladıklarını söyledi.

Kervan Mobilyalarını uzun süreden beri takip ettiklerini anlatan Şen, “Kervan’ı uzun süredir takip ediyorduk. Hatta çeyiz eşyalarımızı dahi oradan aldık. Çok kaliteli ürünleri olduğundan ötürü şirkete başvurduk ve temsilciliğini aldık. Firmayı Diyarbakır’a kazandırdık. Umarım Diyarbakırlılar da markamıza teveccüh eder. Kervan mobilyaları televizyondaki birçok ünlü diziye de sponsor oluyor. Herkesin güvenebileceği bir marka.” diye konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER