ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Parçalı Bulutlu
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Aralık 2012 Çarşamba 14:58

KAYSO’ya Ata Finans Grubu’ndan ziyaret

KAYSOya Ata Finans Grubundan ziyaret


Ata Finans Grubu İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdür Murat Demirel ve yöneticilerinden oluşan bir heyet, Kayseri Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak’ı makamında ziyaret etti.

        Türkiye’nin en Tecrübeli ekiplerini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren KAYSO Başkanı Mustafa Boydak, “Bugün Kayseri Sanayi Odası ile Ata Yatırım Menkul Kıymetler AŞ işbirliğinde ‘Türkiye ve Dünyadaki Ekonomik Gelişmelere Genel Bakış’ konulu bir toplantı düzenleyeceğiz. Arkadaşlarımız yoğun bir ekip ile buradalar. Bu toplantımızda üyelerimiz hem sermaye piyasası işlemleri ile bilgilerini geliştirmiş olacak, hem de Ata Yatırım Grubu'nun Kayserili firmalara nasıl hizmetler vereceğini öğrenmiş olacaklar.” dedi.

        Ata Yatırım Grubu ile çalışan şirketlerin yabancı borsalarla ilgili işlemlerini anında gerçekleştirdiklerine dikkat çeken Boydak, Kayseri Sanayi Odası’nın görevlerinden bir tanesinin de iş dünyasını bu gibi kurumlarla bir araya getirmek olduğunu, yapılacak toplantının da bu çerçevede ele alındığını, toplantının yararlı olması temennisinde bulundu.

        Ata Yatırım Grubu olarak 20 yılı aşkın bir süredir Türkiye ve dünya finans piyasalarında hizmet verdiklerini açıklayan Ata Finans Grubu İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdür Murat Demirel, Türkiye ile paralel olarak Kayseri’nin de son dönemde dünya konjektöründe son derece önemli bir yer teşkil ettiği için burada olduklarını belirtti. Demirel, bu konuda Kayseri’nin önünün çok açık olduğunu ve ellerinden gelen her şeyi yapmaya hazır olduklarını söyledi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER