ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Şubat 2013 Çarşamba 16:09

Kart.web.tr farkı ile Ukash Kart Satın al Devri

Kart.web.tr farkı ile Ukash Kart Satın al Devri


İnternetin yaygınlaşması ile birlikte internet üzerinden yapılan ticaret ve diğer işlemlerde de artış gözlemlenmiştir. Ancak internet üzerinden yapılan alış veriş işlemleri sırasında bazı kişiler kredi kartının kullanımını çok da güvenli bulmamaktadırlar.

Kart.web.tr Ukash sitesi olarak 1.5 yıldır hizmet vermektedir. siz değerli müşterilerine daha iyi bir hizmet verebilemek için sizlere bazı konular hakkında uyarmak.

Mobil ile ukash alma devri çok yakında başlıyor , Tüm türkiyede bilindiği gibi artık Kredi kartı ve paypaldan daha değerli ödeme systemi Mobil ödeme systemi çıkartılmıştır hem daha güvenilir hemde kart bilgilerinizi kimse ile paylaşmanıza gerek yoktur bu tarfeden yararlanmak istiyorsanız Mutlaka bizimle msn adresimizden iletişime geçiniz.

Ukash, internet ortamında güvenli bir şekilde alış veriş işleminin gerçekleştirilmesini sağlayan sanal bir kart olarak kullanılmaktadır. Bu sanal kart ön ödemeli olarak temin edilmektedir.

Kısacası, herhangi bir web sitesinden alış veriş işlemi gerçekleştirmeden önce ukash kart satın alıyorsunuz. Ardından da güvenli bir şekilde işleminizi gerçekleştiriyorsunuz.

Ukash alımı sırasında sizden hiçbir şekilde kredi kartı bilgileriniz istenmemektedir. Bu da hem kişisel hem de kredi kartınız güvenliği açısından büyük önem taşımaktadır.

Web sitesi üzerinden Ukash kart satışı gerçekleştiren bazı firmalar vardır. aynı zamanda kredi kartı ile ukash alma imkanıda sunuyoruz sizlere Bu firmaların web sitelerinde belirtmiş oldukları ukash fiyatları yine firmaların belirtmiş oldukları banka hesap numaralarına havale ya da eft yolu ile aktarılır. Ardından da site de yer alan formun doldurulması ya da canlı destek hattı aracılığı ile alım işlemi Ukash türkiye gerçekleştirilmiş olur.

www.kart.web.tr

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER