ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Sağanak Yağışlı
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Haziran 2014 Cumartesi 11:02

İzmir KENT EXPO Fuarı'na hazırlanıyor

İzmir KENT EXPO Fuarına hazırlanıyor

Şehircilik ve Kent İhtiyaçları Fuarı (KENT EXPO), bu yıl 16-19 Ekim arasında İzmir Uluslararası Fuar Alanı'nda ikinci defa düzenlenecek.


Bir yandan yerel yönetimlerin gereksinim duydukları ürün ve hizmetlere ulaşmasına katkı sağlarken bir yandan da katılımcı firmalara, kendilerini başta belediyeler olmak üzere ilgililere en verimli şekilde tanıtma olanağı sunacak.

İZFAŞ Genel Müdürü Mehmet Şakir Örs, yaptığı açıklamada, “Fuarımızda yerel yöneticilerle yerel yönetimlere hizmet ve ürün sunan kuruluşları biraraya getirerek, kentlerin daha çağdaş nasıl hizmet alabileceğine yönelik bir buluşma gerçekleştireceğiz. 2012 yılında ilk kez düzenlediğimiz fuarın ilerleyen yıllarda gelişeceğine, hem sektörün hem de bölgenin bu potansiyeli taşıdığına dair olumlu yaklaşımlar aldık. Bu bize ayrı bir heyecan ve çalışma azmi katıyor.” dedi.

Örs, KENT EXPO Fuarı’na ilgili sektörleri ve yerel yönetimleri beklediklerini söyledi.

Fuarda belediye araçları, ulaşım araçları, geçiş aktarma sistemleri, şehir mobilyaları, park bahçe düzenlemesi ekipmanları ve donanımı, bahçe ve süs bitkileri, peyzaj donatıları ve ekipmanları, altyapı, su, gaz, yol malzeme ve ekipmanları, arıtma sistemleri ve ekipmanları, belediye demirbaş ve tüketim malzemeleri, sağlık, kültür, sanat, spor tesisi ekipman ve donanımları, spor malzemeleri, güvenlik, yangın, iş sağlığı ve güvenliği sistemleri, elektrik, elektronik, bilgisayar, otomasyon ve yazılım ürünleri sergilenecek.

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER