ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Mayıs 2013 Pazar 15:17

Isparta TSO Başkanlığına Şükrü Başdeğirmenci seçildi

Isparta TSO Başkanlığına Şükrü Başdeğirmenci seçildi


Isparta Ticaret ve Sanayi Odası’na (ITSO) bağlı 17 meslek komitesi, dört yıl boyunca başkanlık yapacak ismi belirlemek üzere sandık başına gitti. Sandıktan Şükrü Başdeğirmen başkanlığındaki beyaz liste galip çıktı.

ITSO seçimlerinde pembe listede İsmail Rüştü Çelik, mavi listede Eyüp Avcular, beyaz listede Şükür Başdeğirmen olmak üzere, üç liste yarışa girdi. 4 bine yakın üyesi bulunan odada organ seçimleri Merko Düğün Salonu’nda yapıldı. Sonuçlara göre, Şükrü Başdeğirmen'in listesi 17 grupta da zafere ulaştı. Seçimi çok büyük bir farkla kazanan Şükrü Başdeğirmen, "Allah utandırmadı. Diğer aday arkadaşlarımızı da tebrik ediyoruz. Bu benim Ticaret Sanayi Odası'nda üçüncü seçimim. Bundan da galip ayrıldık. En mutlu galibiyet seçimdi. Bundan sonra bizi çok ağır bir yük bekliyor. Oy verenlere de vermeyenlere de teşekkür ederim." dedi.

Başdeğirmen, esas işin bundan sonra başladığını ifade ederek, "Esas iş bundan sonra başlıyor. Isparta'da güzel işler yapmak için bu işe talip olduk ve bundan sonra da güzel çalışmalara imza atacağız. 17 listenin 17'sinden de başarı ile çıkmamızın arkasında ekip arkadaşlarımın payı büyük. Kendilerine teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER