ÖNE ÇIKANLAR :
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Eylül 2013 Çarşamba 16:20

İşadamlarından Kaymakam Koç'a 'hayırlı olsun' ziyareti

İşadamlarından Kaymakam Koça hayırlı olsun ziyareti


Düziçi Girişimci İş Adamlar Derneği (DÜGİAD) Başkanı Rüstem Şen, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Kaymakam Mustafa Koç’u ziyaret etti.

Güz kararnamesiyle Düziçi’ne atanan Koç’a hayırlı olsun dileklerini ileten Rüstem Şen, derneklerinin yaptığı faaliyetleri anlattı. İşadamlarıyla bir araya gelerek yeni istihdam alanları oluşturmak için girişimlerde bulunduklarını belirten Şen, "İş adamlarımızı yurtdışı iş gezilerinde yabancı yatırımcılarla bir araya getiriyoruz. İşadamlarımızın global pazardan daha fazla pay almalarını sağlamak için eğitim seminerleri veriyoruz. İş dünyasına yönelik toplantı ve konferanslar düzenliyoruz. Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi doldu. Yeni organize sanayi bölgesinin Düziçi’nde olmasını istiyoruz. Bunun için birlik ve beraberlik içerisinde çalışmak mecburiyetindeyiz." diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Mustafa Koç da, ilçenin daha iyi yerlere gelmesi için sivil toplum kuruluşlarının desteğinin önemli olduğunu vurguladı. Sivil toplum örgütleriyle belirli aralıklarla bir araya gelip fikir alış-verişinde bulunacaklarını belirten Kaymakam Koç, “İlçenin öncelikli sorunlarının belirlenip bir yol haritası çizilmesi gelecekteki hedefler açısından çok önemli. Bunu için Düziçi’ne organze sanayinin kurulması, Çatak Barajı’nın yapılması ve sulama kanalarının bitirilmesi öncelik konularımız olacak.” şeklinde konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER