ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Çok Bulutlu
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Mart 2013 Cumartesi 11:23

İnegöllü mobilyacılar işbirliği için Mısır'a gitti


Türkiye İş Adamları ve Sanayiciler Konfederasyonu (TUSKON) ile İnegöl Sanayici ve İş Adamları Derneği (İNSİAD)'nin birlikte düzenlediği Mısır-Türkiye Mobilya Ticaret Forumu'na İnegöllü mobilyacılar da katılıyor.

AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin ve İnegöllü 60 mobilyacı, Mobilya Ticaret Forumu'nda ikili görüşmelere katılmak üzere Mısır’a hareket etti. Mobilyacılar, ziyaretten ümitli olduklarını ifade ettiler.

İNSİAD Başkanı Ahmet Akıskalı, Türkiye’nin en fazla iş adamı ve sanayici üyesi bulunan TUSKON konfederasyonunun, dünyanın dört bir tarafına her yıl düzenlediği iş heyeti programlarından biri olan Mısır İş Forumu'nu, İNSİAD olarak düzenledikleri için gururlu olduklarını belirtti. Akıskalı, “İnegöl Sanayici ve İş Adamları Derneği olarak; tarihi ve kültürel akrabalık bağlarının mevcut olduğu Mısır ile ülkemiz arasındaki ticaretin gelişmesi için dost ve kardeş ülke Mısır’a iş gezisi düzenlemiş bulunmaktayız. Düzenlediğimiz ’Mobilya Ticaret İş Forumu’nun her iki ülke halklarına hayırlı olmasını diler, iş adamlarımız için bol kazançlı bir program geçirmelerini temenni ediyorum.” dedi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER