ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL32°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Ocak 2013 Salı 17:57

İMOB 2013 kapılarını açtı

Bebek, çocuk ve genç odalarının uzman ve lider markası Çilek Mobilya, İMOB 2013’te sergilediği tasarımlarla Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın da ilgisini çekti. Çağlayan, Çilek Mobilya Kurucusu ve Genel Müdürü Muzaffer Çilek ile çocukların rüyalarını süsleyen Araba Yataklarını inceledi.


 

İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo'da gerçekleştirilen İstanbul Mobilya Fuarı 2013 (İMOB 2013) Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın katılımıyla açıldı. Bebek, çocuk ve gençlere özgü tasarım ve üretim fikrini hayata geçiren ve bu alanda uzmanlaşarak trendleri belirleyen Çilek Mobilya'nın birbirinden farklı ve özgün oda tasarımlarını sergilediği standı gün boyu katılımcıların yoğun ilgisini çekti. Açılış konuşmasında 'Bu ülkenin altında yatan en temel özelliği Türk özel sektörüdür. Mobilya sektörüne de fazlasıyla güveniyor ve inanıyorum' diyen Çağlayan, Türk Mobilya sektörünün önemli markalarından biri olan Çilek Mobilya standını da gezerek çocukların rüyalarını süsleyen Araba Yataklarını inceledi. 


Diğer yandan fuarda ilk kez sergilenen ‘Romantic’ serisi; kız çocuklarının hayallerini süsleyen antik çağ prensesleri ve şatolarından ilham alınarak tasarlandı. Günümüz trendlerine uygun olarak, modern çizgileri eskitme detayları ile birleştirdi. Küçük bir prensesken kullanılmaya başlayan oda, birbirinden şık aksesuarlar ile desteklenerek, sade ve asil bir genç kızın yaşam tarzına dönüşebiliyor. Detaylara ve sadeliğe önem veren tam bir hanımefendi odası olan Romantic serisindeki mobilyalar birbirinden şık ve yine ince detaylarla tasarlanmış aksesuarlar ile tamamlanıyor.

Romantic serisinin yanı sıra fuarda yer alan BiConcept, Racer ve Speedy serileri de büyük ilgi gördü. Araba konseptini eşsiz bir noktaya taşıyan Çilek, iki katlı arabalı ranzalar ile de kardeşlere aynı odada sevdikleri arabaların içinde uyuma keyfini yaşatıyor. 

Çilek tasarımcılarının renkli dokunuşlarla bebeklere özel tasarladığı Baby Safari, Baby Dream ve Baby Flower koleksiyonları da İMOB 2013’te yerini aldı. 

Çilek Mobilya; kaliteli ve konforlu tasarımları ile çocuklarının sağlığını düşünen ebeveynlerin güvenini kazandığı gibi sıra dışı ve özgün tasarımları ile de çocukların en sevdiği oda arkadaşı olmaya devam ediyor.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER