ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL18°C
Parçalı Bulutlu
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 01 Mart 2013 Cuma 15:36

İMATO'da dereceye girenlere ödülleri verildi


Matematik - Türkçe Olimpiyatı (İMATO) ödül töreni Tekirdağ Fatih Koleji Konferans Salonu'nda yapıldı.
Törene, Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcısı Fevzi Büyüktümtürk, İl Özel İdare Genel Sekreteri ve Vali Yardımcısı Mustafa Yel, İl Milli Eğitim Müdürü Halis İşler, İl Müftüsü Mahmut Gürler, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Hasan Bozkurt, Milli Eğitim şube müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler, veliler ve 100’ün üzerinde öğrenci katıldı.
Okul Müdürü Yüksel Altın açılış konuşmasında Fatih Eğitim Kurumları olarak geleceğin Türkiyesinde önemli görevler alacağına inandığımız öğrencileri Matematik-Türkçe Olimpiyatı(İMATO) adı altında bir araya getirmenin gururunu yaşadıklarını söyledi.

Törende konuşma yapan İl Genel Sekreteri ve Vali Yardımcısı Mustafa Yel ise Tekirdağ’daki okulların başarısını gördükçe sevindiklerini ve mutlu olduklarını vurguladı.

Törende birincilik ödüllerini 4. sınıflarda Emir Gilbaz , 5. sınıflarda Alperen Ersoy, 6. sınıflarda Ekrem Karol, 7.sınıflarda Buse Tuncel paylaştı.

İkincilik ödüllerini 4. sınıflarda Cem Onur Güney, 5.sınıflarda Esma İnce, 6. sınıflarda Ahmet Tolga Ökmen, 7. sınıflarda Sezgi Öztürk paylaştı.

Üçüncülük ödülleri ise 4. sınıflarda Muhammet Çakır, 5. sınıflarda Rumeysa Yılmaz, 6. sınıflarda Salim Üner ve 7. sınıflarda Halil Mert Albayrak kazandı.

İMATO Ödül Töreni'nde dereceye giren öğrencilerle birlikte öğretmenlerine çeşitli ödüller verildi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER