ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Yağmur
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Haziran 2014 Salı 15:27

Güngör: Ramazan ayının ruhuna yakışan bir hazırlık

Güngör: Ramazan ayının ruhuna yakışan bir hazırlık

Ramazan'ın yaza denk gelmesiyle birlikte bir çok tatil beldesi kendini buna göre ayarlamaya başladı.


Kızılcahamam'da orman içinde yer alan Asya Termal Tatil Köyü de Ramazan'a dev bir kadro ile hazırlanıyor. Fiyatlarda yüzde 50'ye varan indirim kolaylığı sağlayan tatil köyü yöneticilerinin asıl süprizi ise manevi iklimi ile Ramazan'da her türlü mutluluğu yaşatmak.

Misafirler Ramazan süresince Dağıstanlı Abdullah Azizi hocanın sesinden Kur'an-ı Kerim tilavetleri dinleyecek ve her gün hatm-i şerifle teravih namazı kılmanın huzuruna varacak. İftarları için de ayrı birer organizasyon planlayan Asya Tatil Köyü'nde sanki bir mahallede yapılan ortak iftarlar gibi düzen ayarlanacak. Teravih namazlarından sonra Kızılcahamam'ın bol oksijenli havası ile akşam serinliğinde, havuz başında solist Emin Narin ve diğer değerli sanatçıları canlı performans sergileyecek. Usta ses sanatçısı ve yorumcusu Emin Narin ilahi ve sanat musikisi ile Ramazan gecelerine renk katacak. Sabah namazından sonra ise mukabelenin yapılacağı mescitte ise yine Abdullah Azizi Kur'an-ı Kerim okuyacak.

Sahur vaktine kadar termal suyun ve diğer tesislerden faydalanacak olan misafirler sahura kadar canlı bir Ramazan geçirecek. Asya Termal Genel Müdürü Mustafa Güngör, manevi duyguların zirve yaptığı Ramazan ayının ruhuna yakışan bir hazırlık yaptıklarını anlatırken, gündüzlerin ortalama 28, gece ise hava sıcaklığının 14 derece olduğunu hatırlatarak, "Asya Termal Tatil Köyü'nde gerek devre mülklerimiz gerekse otelimizle tüm hazırlıklarımız tamam. Özel fiyatlarla insanımızın hem sağlıklı, hem serinlikle hem de manevi anlamda huzur bulacakları bir çalışma yaptık. İnşallah sürprizlerimiz Bayram'da da sürecek. Burayı bir aile ortamına dönüştürüp insanlarımızın dinlenerek, sağlıkla yaşacakları bir mekan haline getirmeye çalışıyoruz." şeklinde konuştu.KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER