ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Çok Bulutlu
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Mayıs 2013 Salı 15:00

Gaznet'ten taksitle abonelik kampanyası


Konya'da şehiriçi doğalgaz dağıtımı yapan Gaznet, 6 Mayıs–30 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak kredi kartlarına abone bağlantı bedelinde 6, güvence bedelinde 3 taksit imkanı sunulacağını açıkladı.

Gaznet yetkilileri, şirket bünyesinde yaşanan görev değişiklikleri, 2013 yılı yatırım programları ve abonelik kampanyaları hakkında bilgi vermek amacıyla basın toplantısı düzenledi. Gaznet Müdürlüğü'nden Energaz Orta Anadolu Bölge Müdürlüğü'ne geçen Ali İhsan Sılkım, 1 Mayıs tarihi itibariyle Gaznet Müdürlüğü'ne Arif Kösen'in getirildiğini söyledi. 2004 yılından bu yana Konya'da doğalgaz dağıtımını üstlenen Gaznet'in doğalgazı daha çok kişinin kullanımına sunmak amacıyla çalıştığını belirten Sılkım, bu yıl TOKİ Gödene Konutları, Kozağaç civarı, Olimpiyat Parkı civarındaki Çatalhöyük Mahallesi'nin imara uygun yerlerine ve Kaşınhanı Mahallesi'nde Konya Şeker Et Süt Entegre Tesisi'ne doğal gaz verileceğini kaydetti. Sılkım, yeni yatırımlarla halen yaklaşık 260 bin olan doğalgaz abone sayısını düzenledikleri kampanyalarla 300 bine çıkarmayı planladıklarını ifade etti.

Toplantıda söz alan Gaznet'in yeni genel müdürü Arif Kösen, daha önce Karatay Belediyesi ve KOSKİ Genel Müdürlüğü'nde yöneticilik görevlerinde bulunduğunu belirterek, Konya'ya bundan böyle Gaznet bünyesinde hizmet için çalışacağını söyledi. Kösen, "Yaklaşık 15 yıllık kamu hizmet tecrübemizi Konyalı hemşehrilerimiz için farklı bir sektörde sürdüreceğiz. Gaznet olarak bütün paydaşların görüşlerine önem veriyoruz. Konya'ya hizmet verirken bütün paydaşlarımızla birlikte hareket edeceğiz. Sizlerin görüşlerini önemsiyoruz." dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER