ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL35°C
Çok Bulutlu
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Kasım 2012 Pazartesi 22:32

Gaziantep uluslararası fuara hazırlanıyor


Ortadoğu'nun ayakkabı üssü Gaziantep'te Akort Fuarcılık tarafından 200'e yakın firma ve markanın katılımıyla 16. Uluslararası Gapshoes Fuarı düzenlenecek.

Ortadoğu Fuar Merkezi'nde, 13-16 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek organizasyonla ilgili açıklamada bulunan Akort Fuarcılık Genel Müdürü Hülya Akkaya, "Ortadoğu, Balkan ülkeleri ve Afrika’ya yakınlığı nedeniyle Gaziantep, ayakkabı sektörünü de içine alan pek çok sektörde ticaret merkezi konumundadır. Gaziantep Sanayi Odası, Türkiye Umum Ayakkabıcılar Federasyonu ve Gaziantep Kunduracılar Odası işbirliği ve KOSGEB desteği ile AKORT Fuarcılık tarafından Gaziantep’te yılda iki kez düzenlenen Uluslararası GAPSHOES Fuarı, sektöründe Avrupa’nın en büyük fuarları arasına girmeyi başardı." dedi.

Ayakkabı ve terlik sektöründe yeni bağlantılar, modanın son trendleri ve son gelişmelerin sunulacağı ve uluslararası statü kazanan GAPSHOES Fuarı'nın, sektörün dikkatini çektiğini belirten Akkaya, "İthalatçılar, toptancılar, zincir mağazalar, hipermarketler, e-ticaret şirketleri, özel markalar, ayakkabı-terlik imalatçıları ve alıcıların yoğun ilgi gösterdiği Uluslararası GAPSHOES Fuarı, 2013 yaz modasına yön verecek." şeklinde konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER