ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Sağanak Yağışlı
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Kasım 2012 Pazartesi 18:18

Fuara katılan firmalara belge verildi


Manisa 6. Tarım ve Hayvancılık Fuarı'na katılan 102 firmaya katılım belgesi verildi. Firma temsilcilerine belgelerini, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hasan Çebi verdi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre fuar, on binlerce ziyaretçiyi ağırladı. Traktör firmalarının getirdiği modellerin neredeyse tamamı satıldı. Tarım iş makineleri ve diğer ürünlerde de satış rakamları firmaları memnun etti. Birçok marka temsilcisi, önemli iş bağlantıları kurdu. İl Müdürü Çebi, fuarın Manisa tarım ve hayvancılık sektörünün gelişimi açısından hayati önem taşıdığını bildirdi. Fuar boyunca bütün firma temsilcileri ve üreticilerle de yakından ilgilendi.

Bu yıl İl Genel Meclis Başkanı Hayrullah Solmaz, fuara üreticilerin taşınması amacıyla para desteği verilmesini sağladı. Böylece üreticilerin bir bölümü, dört gün boyunca ilçelerden kalkan otobüslerle Manisa’ya gelerek fuarı gezme imkanı buldu. Manisa Ziraat Odası Başkanı Nuri Sorman ve Oda Meclis Başkanı Mustafa Kaçire de katılımın yüksek olması için yoğun çaba sarfetti.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER