ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Sisli
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Ocak 2013 Cuma 16:58

FTSO'nun zirvesi başkanlık için yarışacak


Muğla Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) Meclis Başkanı Mustafa Büyükteke, mart ayında yapılacak genel kurulda başkan adaylığını açıkladı. Seçimlerde Büyükteke mevcut başkan Akif Arıcan ile yarışacak.

        Şubat ayının ikinci haftasında yapılacak FTSO seçimleri için adaylar şekillenmeye başladı. 2 dönemdir FTSO başkanlığı görevini yürüten Akif Arıcan'ın ardından meclis başkanı Mustafa Büyükteke de adaylığını açıkladı. Yeni dönemde FTSO'nun iki üst düzey yöneticisinin aday olması ise çekişmeli bir sürecin habercisi olarak değerlendirildi.

        Adaylığı ile ilgili açıklama yapan FTSO meclis başkanı Mustafa Büyükteke, önümüzdeki 4 yıllık dönem için göreve talip olduğunu söyledi. Büyükteke, "Seçimlerin odamıza hayırlar getirmesini diliyorum. Eğer büyük Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ailesi ben ve kuracağım ekibimi önümüzdeki dört yıllık yönetim için uygun görürlerse hedeflerimize, projelerimize ulaşmamızda şeffaf bir şekilde yönetim modeli ile hizmet vereceğiz. Ben yaptım oldu mantığı ile değil biz yaptık oldu mantığı ile hareket edeceğiz. Seçimlerde kazanmakta var kaybetmekte. Fakat bu gün olduğu gibi kardeşçe hedeflerimizin ortak olduğu bu oda bünyesinde kararlarımızı almalı ve bir masada oturduğumuzda yemeğimizi paylaşmalıyız. Kırıcı değil saygılı olmak bizim ilkemiz olmalı." diye konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER