ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL16°C
Çok Bulutlu
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Ocak 2013 Çarşamba 14:17

''FSTech Awards'' finalde


Merkezi Kayıt kuruluşu'nun (MKK), geliştirdiği ''e-GKS: Elektronik Genel Kurul Sistemi'', Financial Sector Technologies (FSTech Awards) yarışmasında finale kaldı.
     Yapılan açıklamaya göre, MKK'nın bu yıl ilk kez katıldığı yarışmada ''e-GKS: Elektronik Genel Kurul Sistemi'', ''Best Use Of Online Services - Çevrimiçi Hizmetlerin En İyi Kullanımı'' kategorisinde ön elemeden geçip finale kalmaya hak kazandı. Bu kategoride; Bank of America Merrill Lynch, Barclaycard EPDQ with Powa, Deutsche Bank, Lloyds Banking Group, National Australia Group (Europe) ve RBS, MKK ile birlikte finale kaldı.
     Yarışmanın sonuçları 17 Nisan 2013 tarihinde Londra'daki gala gecesinde duyurulacak.
     Açıklamada, Financial Sector Technologies (FSTech) Awards hakkında şu bilgilere yer verildi:
     ''Avrupa, Ortadoğu ve Afrika finans sektörü, bilişim ve teknoloji çalışanlarına yönelik yayın yapan sektörün önden gelen dergilerinden biri olan Financial Sector Technologies (FSTech), sektör içerisindeki yenilikleri ve gelişmeleri ödüllendirmek için her yıl ''FSTech Awards'' adı altında bir yarışma düzenlemektedir. Katılımcı sayısı her yıl artan ve bu yıl 13'üncüsü yapılacak olan yarışmaya finans ve teknoloji sektörünün önde gelen temsilcileri yıl içerisinde hayata geçirdikleri projeleriyle, farklı kategorilerde katılmaktadır.''
  

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER