ÖNE ÇIKANLAR :
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Aralık 2014 Pazar 09:38

Enerji Oscarları sahiplerini buluyor

Enerji Oscarları sahiplerini buluyor

Anadolu Ajansının basın sponsoru olduğu ICCI 2014 Enerji Ödülleri Töreni yarın gerçekleştirilecek.


Anadolu Ajansının basın sponsoru olduğu ICCI 2014 Enerji Ödülleri Töreni yarın gerçekleştirilecek. ICCI Enerji Ödülleri kapsamında, enerji santralleri ve verimlilik projeleri kategorilerinde yapılan başvuruların en iyilerini onurlandıracak.

Enerji sektörünün en önemli platformu olan ICCI - Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı, bu yıl dördüncü kez Enerji Oscarlarını ICCI 2014 Enerji Ödülleri töreniyle sahiplerine verecek.

Enerji alanında özverili çalışmaları teşvik etmek amacıyla gerçekleştirilen ICCI 2014 Enerji Ödülleri için yarın JW Marriott Otel'de tören düzenlenecek.

Türkiye'de ve dünyada en önemli gündem maddelerinden biri haline dönüşen enerji sektörüne yapılan hizmetleri ve katkıları desteklemek amacıyla verilen enerji ödülleriyle, ileri vadede de yapılacak projelerin ve hizmetlerin teşvik edilmesi amaçlanıyor.

ICCI Enerji Ödülleri, yenilenebilir enerji santrali kategorisinde rüzgar, hidroelektrik, jeotermal, biyokütle ve atık ile güneş, termik santral kategorisinde doğalgaz, kömür ve atık ısı projelerini ve bu sene yeni eklenen verimlilik projeleri kategorisinde yapılan başvuruların en iyilerini onurlandıracak.

Törene, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ile çok sayıda kamu üst düzey yetkilisi, akademik ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile enerji sektörünün önde gelen profesyonellerin katılması bekleniyor.

 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER