ÖNE ÇIKANLAR :
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Temmuz 2013 Perşembe 12:17

En şık vitrin seçilecek


Başkentlilere 14 Haziran’dan bu yana eğlence ve ucuzluk imkanları sunan Ankara Shopping Fest’te (ASF-Ankara Alışveriş Festivali) halkın oylarıyla seçilen ‘En Şık Vitrin‘ yarın açıklanacak.

ASF‘den yapılan açıklamaya göre ikinci yılında konser, etkinlikler ve indirimli satışlarla devam eden festival vitrinleriyle göz doldurdu. Başkentlilere alışverişin en keyiflisini yaşatan etkinlik sona ererken, Stil Danışmanı-Yazar Aysun Kaba’nın organize ettiği ‘En Şık Vitrin‘ yarışmasının sonuçları da belli oldu.
Yarışmanın ilk aşamasında vitrininisec@outluk.com internet adresine yapılan başvurular ön elemeden geçirildi. İkinci aşamada www.ankarashoppingfest.com.tr internet sitesinde yapılan halk oylamasıyla belirlenen vitrinler, son olarak aralarında sivil toplum örgütlerinin başkanları, siyasetçiler ve girişimcilerin bulunduğu bir jüri tarafından değerlendirildi.

Stil Danışmanı-Yazar Aysun Kaba’nın öncülüğünde gerçekleşen yarışmada en şık üç vitrinin sahibi mağazalar yarın akşam Limak Ambassadore Otel’de düzenlenecek organizasyonla açıklanacak. Yarışmada dereceye girenlere birer plaket verilecek.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER