ÖNE ÇIKANLAR :
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Aralık 2013 Cumartesi 11:07

En samimi ve en beğenilen giyim markası LC Waikiki

Media Cat ve Ipsos'un düzenlediği araştırmada giyim kategorisinde en beğenilen şirket LC Waikiki oldu


 

Moda perakende sektörünün lideri LC Waikiki, Media Cat Dergisi ve Ipsos işbirliği ile yapılan En Samimi Markalar Araştırması’nda giyim kategorisinde ”En Samimi Marka”, Capital ve GfK ile yapılan Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri Araştırması’nda da hazır giyim ve mağazacılık kategorisinde “En Beğenilen Şirket” seçildi.


2004 yılından beri hazır giyim pazarının lideri olan LC Waikiki, bu yıl da Türkiye’nin en samimi markası oldu. “En samimi bulduğunuz markalar hangileri ?” sorusuna yanıt arayan En Samimi Marka Araştırması Media Cat için, Ipsos KMG tarafından gerçekleştirildi. Araştırma, Türk tüketicisinin hayatında yer tutan 25 kategoride en samimi markayı öğrenmek için 2 –29 Eylül tarihleri arasında, Türkiye kent nüfusunu temsil eden kişiler ile yapıldı. 3 yıldır üst üste en samimi marka seçilen LC Waikiki, giyim kategorisinde \%18’lik bir payla açık ara farkla birinci sırada yer alıyor.


LC Waikiki, en samimi marka olmasının yanı sıra, Capital ve GfK Türkiye ile birlikte yapılan Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri Araştırması’nda da hazır giyim ve mağazacılık kategorisinde en beğenilen marka seçildi. Araştırma 2 Eylül – 5 Kasım tarihleri arasında iş dünyasından yöneticiler ile online olarak gerçekleştirildi. Anketler sonucunda Türkiye’nin en beğenilen 20 şirketi ile 42 sektörün en beğenilen ilk üç şirketi belirlendi. Bu yıl 14. Kez gerçekleştirilen araştırmada LC Waikiki hazır giyim ve mağazacılık kategorisinde en beğenilen şirket seçildi. Türkiye’de 388 mağazası olan LC Waikiki’nin yurtdışında ise 18 ülkede 70 mağazası bulunuyor. LC Waikiki’nin 2023 yılı hedefi Avrupa’nın en başarılı üç hazır giyim perakende firmasından biri olmak. 

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER