ÖNE ÇIKANLAR :
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Kasım 2013 Pazartesi 16:46

Dubai Alfemo ile tanıştı


Yenilikçi ve özgün mobilya tasarımlarının markası Alfemo, yurtdışındaki hızlı büyümesini Dubai’de açtığı mağazayla sürdürüyor. Konsept mağazacılık anlayışını birçok ülkeye taşıyan Alfemo, planlı ve istikrarlı büyüme stratejisi doğrultusunda bölgede bir yıl içinde beş mağaza açmayı hedefliyor. Alfemo Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Ramazan Davulcuoğlu, şirket üst düzey yöneticileri, birçok ülkeden gelen bayiler ve çok sayıda davetlinin katılımıyla düzenlenen mağaza açılışına, bölge halkı da büyük ilgi gösterdi.

Açılışta konuşan Davulcuoğlu, “Dubai, mobilya ticareti açısından bölgede stratejik bir konumda yer alıyor. Sadece Birleşik Arap Emirlikleri değil, Afrika, Hindistan, Yemen ve Umman’ı da kapsayan geniş bir integralden, bölgeye mobilya satın almaya gelen yoğun bir ziyaretçi trafiği var. Dubai’deki ilk mağazamızı açarak, bölge halkını Avrupa standartlarında üretimini gerçekleştirdiğimiz, özgün tasarıma sahip, kaliteli ve modern ürünlerimizle tanıştırmaktan memnuniyet duyuyoruz.” dedi.

Dubai’de mağaza açılışının yanısıra Alfemo’nun global ve ulusal bayilerinin katılımıyla ikinci yarıyıl bayi toplantısı da yapıldı. Markanın 2014 yılı hedeflerinin, dünyaya yayılma ve büyüme politikasının görüşüldüğü toplantıda farklı bölgelerden ve kültürlerden gelen bayiler, bölgelerine özgü pazarlama stratejilerini aktardı.

Bu arada 2014 yılında Dubai’de yapılacak reklam çalışmalarına ilişkin bir anlaşma da imzalayan Alfemo, markanın tanıtımını yıl boyunca ülkenin en büyük alışveriş merkezi olan Dubai Mall ve Emirates Malloutdoor reklam alanlarında yapacak. Bunlara paralel olarak reklamlar, bölgenin en önemli gazete, dergi ve radyolarında da yer alacak.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER