ÖNE ÇIKANLAR :
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Şubat 2014 Cumartesi 15:53

CMC çalışanlarına yöneticilik semineri


İnönü Üniversitesi Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi ve CMC Çağrı Merkezi arasında ‘Çağrı Merkezi Yöneticili Sertifika Programı’ tamamlandı.

Türkiye’nin en büyük dış kaynak çağrı merkezi CMC’den yapılan açıklamada, CMC Çağrı Merkezi yöneticileri nisan ve temmuz ayları arasında çağrı merkezi yöneticiliği konusunda İnönü Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde eğitim aldığı belirtildi.

Akademisyenler tarafından gerçekleştirilen eğitimlerde firma çalışanlarına, yönetim fonksiyonları, doğrudan pazarlama, motivasyon ve iyi bir yöneticinin özellikleri gibi birçok konularda eğitimler verildiği bildirildi. Kariyer planı yapan çalışanlara önemli katkılar sunan eğitimlere önümüzdeki dönemde de devam edileceği belirtilen açıklamada, eğitim programını tamamlayanlara sertifikaları törenle verildi.

80’in üzerinde müşterisine, toplam 6 ayrı lokasyonda çağrı merkezi, sosyal medya ve bulut bilişim hizmetleri sunan firmanın Anadolu’ya yatırım yapmayı sürdürdüğü anlatılan açıklamada, CMC’nin ilk Anadolu yatırımı olan, 2009 yılında 180 kişiyle hizmet vermeye başlayan Malatya Operasyon Merkezi’nde personel sayısının 2 bine ulaştığı kaydedildi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER