ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Sağanak Yağışlı
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Ocak 2014 Salı 13:11

Ciliv: Sadece değerlerinizin değil zamanın da insanı olun


Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, her an her yerden teknolojik altyapıya erişim olanağı sağlayan Turkcell’in çözümlerini kullanan tüm şirketlerin, rekabet güçlerini ve verimliliklerini çok hızlı bir şekilde artıracağına işaret etti. Ciliv, “İç Anadolu bölgemizin ticaret ve sanayi merkezi Kayseri’yi de bu teknolojik dönüşümü en hızlı şekilde sistemlerine entegre ederek, ekonomimizin en önemli damarlarından biri olma yönündeki iddiasını sürdürecek illerimizden biri olarak görüyorum. Kayserili iş adamlarımıza sesleniyorum; sadece memleketinizin, değerlerinizin değil aynı zamanda zamanın da insanı olun.” dedi.

Turkcell’in, şirketlerin mobil ve sabit teknoloji çözümlerini kullanarak, daha hızlı ve kârlı olmalarını sağlamak, büyümelerine katkıda bulunmak amacıyla düzenlediği 'İş’te Teknoloji Hamlesi' toplantılarının 2014’teki ilk durağı Kayseri oldu. Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, 'İş’te Teknoloji Hamlesi' vizyonu doğrultusunda, şirketlerin büyümesine teknolojiyle destek olmak üzere gerçekleştirdiği Anadolu turuna devam ediyor. Anadolu’yu adım adım gezerek, mobil ve sabit iletişim teknolojilerinin şirketlere sağladığı faydayı, teknolojik dönüşümü yaşamak isteyen şirketlerle birebir temasa geçerek anlatan Turkcell, bu seneki organizasyonların ilkini Kayseri’de gerçekleştirdi. Şirketlerin başarısına teknolojiyle destek olmak için başlattığı turda, şimdiye kadar 21 ilde 5 binin üzerinde kurumsal müşterisiyle buluşan Turkcell, Türkiye’nin dört bir yanındaki şirketlere teknolojiyle fark oluşturma fırsatlarını anlatıyor.

Açılış konuşmasını Kayseri Sanayi Odası Başkanı Mustafa Boydak ve Kayseri Ticaret Odası Başkanı Mahmut Hiçyılmaz’ın gerçekleştirdiği organizasyon, Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv’in, 'Teknoloji ve İnovasyonla Yeni Bir Dünya' başlıklı konuşmasıyla devam etti. Turkcell Kurumsal Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş’ın 'Kayseri’de Teknoloji Hamlesi'yle Turkcell’in, şirketlerin başarısına teknolojiyi kullanarak sağladığı destek ile ilgili gerçekleştirdiği sunumun ardından da mobil ve sabit teknoloji çözümlerini kullanarak fark yaratan, Doğa Tohumculuk A.Ş Genel Müdürü Kamil Aşkın ve Envotek şirketinin yetkilileri katılımcılarla başarı hikayelerini paylaştı.

CİLİV: ŞİRKETİNİZİ DAHA İYİ YÖNETEBİLMEK İÇİN GELECEĞİ İYİ OKUYUN

Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, yaptığı konuşmada, “Turkcell olarak şirketlerin mobil ve sabit teknoloji çözümlerini kullanarak daha hızlı ve kârlı olmalarını sağlamak, büyümelerine katkıda bulunmak en önemli hedeflerimizden biri. Anadolu’daki şirketlerin, maliyetleri düşüren, gelirleri artıran çözümlerimizi kullanarak başarıya hızlı ulaşmasını istiyoruz. Çünkü yeni dünyada şirketlerin ayakta kalabilmesinin ancak teknolojik inovasyonla mümkün olabileceğini biliyoruz. Yönetici ve iş adamı olmak arasında fark var. İş adamının en önemli özelliği geleceği iyi okumak ve şirketini ona göre konumlandırmak. Başlattığımız 'İş’te Teknoloji Hamlesi' ile de şirketlerin büyümesini, Türkiye’nin dünya klasmanında bir üst lige atlamasını hedefliyoruz. Her an her yerden teknolojik altyapıya erişim olanağı sağlayan çözümlerimizi kullanan tüm şirketler, inanıyorum ki rekabet güçlerini ve verimliliklerini çok hızlı bir şekilde artıracaktır. İç Anadolu bölgemizin ticaret ve sanayi merkezi Kayseri’yi de bu teknolojik dönüşümü en hızlı şekilde sistemlerine entegre ederek, ekonomimizin en önemli damarlarından biri olma yönündeki iddiasını sürdürecek illerimizden biri olarak görüyorum ve Kayserili iş adamlarımıza sesleniyorum; sadece memleketinizin, değerlerinizin değil, aynı zamanda zamanın da insanı olun.” diye konuştu.

Turkcell Kurumsal Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş ise şunları söyledi: “Turkcell, Kayserili kurumsal müşterilerine 'İş’te Teknoloji Hamlesi' ile bundan sonra ürün değil, ihtiyaç tabanlı bir yaklaşım sunuyor. Farklı sektörlerden yüzbinlerce müşterimizin ihtiyaçlarını analiz ederek, kamudan medya ve finansa, enerjiden lojistiğe, perakende, inşaat ve sağlık sektörlerine kadar uzanan geniş bir yelpazede müşteri ihtiyaçlarına yönelik olarak 5 temel alan belirledik. Yeni iş modelimizde 'Yönetim', 'Pazarlama', 'İşbirliği', 'Bulut ve Bilişim Teknolojileri' ve 'Network' alanlarının her birine özel setler oluşturduk. Bu setlerimizin içinde her boyutta şirketin hedeflenen ihtiyacını karşılayacak çözümlerimiz bulunuyor.”

Turkcell’in, KOBİ’lerin işlerinde fark yaratmayı ve rahatça kazançlarını artırmayı sağlayacak ürünü 'Perakende Paketi' la ilgili de ilk kez Kayseri’deki toplantıda bilgi veren Kocabaş, “Turkcell’li küçük işletmeciler bundan böyle 'Perakende Paketi' ürünümüzle, basit bir tablet uygulaması üzerinden, teknolojiyi kullanarak diledikleri zaman kendi müşterilerine toplu SMS atabilecek, 'Turkcell’lilere Mesaj' servisi ile yeni yeni müşteriler kazanabilecek ve var olan müşterilerinin devamlılığını garanti altına alabilecekler. Küçük işletmelerin en büyük yardımcısı olacak, onların kazancını artırarak yüzünü güldürecek olan bu uygulama ile büyük mağazalar gibi, küçük işletmeler de diledikleri zaman, yapacakları iskonto ve kampanyalardan hedef kitlelerini tek tuşla haberdar edebilecek. “ dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER