ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Az Bulutlu
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Eylül 2013 Salı 20:51

Çiftçilere taksitle ziraat aletleri imkanı


DenizBank ile Alpler Ziraat Aletleri AŞ, üreticiye ödeme kolaylığı sağlayacak iş birliği anlaşmasına imza attı. Yapılan iş birliği kapsamında Alpler Ziraat Aletleri AŞ’nin ürettiği tarım makinelerini Üretici Kart ile satın alan üreticilere 3 yıla varan vade ve yılda bir ödeme avantajından yararlanma imkanı sunuyor. Üreticiler ayrıca Alpler Ziraat Aletleri AŞ ve bayilerinden yaptıkları tarımsal ekipman alımlarında DenizBank’tan uygun koşullarda ekipman kredisi de kullanabilecek.

DenizBank, tarımsal üreticiye destek vermeye devam ediyor. DenizBank, Üretici Kart ve tarım kredileri ile üreticiye sunduğu avantajları hayata geçirdiği işbirlikleri ile zenginleştiriyor. DenizBank bu kapsamda tarım makineleri sektörünün önde gelen firmalarından Alpler Ziraat Aletleri AŞ ile iş birliği gerçekleştirdi. Üreticiler işbirliği kapsamında Alpler Ziraat Aletleri AŞ ve bayilerinden Üretici Kart ile yaptıkları tarımsal ekipman alımlarında 3 yıla varan vade ve yılda bir ödeme avantajından yararlanabildikleri gibi Deniz Bank’tan uygun koşullarda ekipman kredisi de kullanabilecek.

DenizBank Batı Anadolu Bölge Müdürü Hasan Özer Orhan, Alpler Ziraat Aletleri AŞ ile önemli bir iş birliği yaptıklarını, üreticilere sağladıkları avantajların artmasından mutluluk duyduklarını belirtti. Tarım sektörüne sağladıkları finansal destekle özel sektör bankaları arasında ilk sırada yer aldıklarını belirten Özer Orhan, “Türk tarımının modernizasyonuna destek vermek, tarımsal üretimde verimliliği ve çiftçimizin dünya arenasındaki rekabetçi gücünü artırmak hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Üretici Kart ve Tarımsal ekipman kredilerimizle her türlü tarımsal modernizasyonu, kapasite artırımını finanse ederek, tarım sektörüne verilecek hizmet kalitesinin yükseltilmesini, AB standartlarında tarımsal üretimle rekabet gücümüzün artırılmasını destekliyoruz. Bu kapsamda 2013 yılında da üreticilerimiz için yeni kampanyalarımız ve uygulamalarımız olacak. Deniz Bank’ın Tarım Bankacılığı alanındaki farklılığını daha fazla çiftçimizle paylaşarak, Türkiye’nin sürdürülebilir gelişimi için önemli gördüğümüz tarım sektörüne finansal desteğimizi artırmayı hedefliyoruz.” dedi.

Umurlu Organize Sanayi ‘de bulunan Alpler Ziraat Aletleri AŞ’nin tesislerinde geçekleştirilen imza törenine Alpler Ziraat Aletleri AŞ’nin Onursal Başkanı Hüdayi Özalp, Alpler Ziraat Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Özalp, Alpler Ziraat Yönetim Kurulu üyeleri Ali Mümtaz Özalp, Ahmet Zeki Özalp, firma müdürleri, DenizBank Batı Anadolu Bölge Müdürü Hasan Özer Orhan ile Denizbank Aydın Şube Müdürü Mücahit Erikci katıldılar.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER