ÖNE ÇIKANLAR :
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Aralık 2012 Çarşamba 11:31

Bu bakanlığa 39 uzman yardımcısı alınacak

Bu bakanlığa 39 uzman yardımcısı alınacak


Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, 11'i AB ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü'ne, 28'i de merkez teşkilatı birimlerine atanmak üzere 39 uzman yardımcısı alacak.
    
Resmi Gazete'nin bugünkü sayısından yer alan ilanlara göre, Bakanlık AB ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü'nde boş bulunan 11, merkez teşkilatındaki 28 kadroya atama yapılmak üzere 39 uzman yardımcısı istihdam edecek.
    
Her iki sınav için başvurular, 4 Ocak 2013 tarihi mesai saati bitimine kadar www.sanayi.gov.tr veya http://personel.sanayi.gov.tr internet adresindeki ''başvuru formu'' doldurularak yapılacak.
    
Sadece internetten yapılan başvurular geçerli olup, Bakanlığa elden veya posta yoluyla yapılacak başvurular kabul edilmeyecek.
    
Giriş sınavı, Bakanlık tarafından tarafından yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamalı olarak gerçekleştirilecek. Yazılı sınav 27 Ocak 2013 tarihinde Ankara'da yapılacak.
    
Yazılı sınava katılmaya hak kazanan adayların isimleri ile sınav yeri ve saati, sınav tarihinden en az 10 gün önce www.sanayi.gov.tr ve duyuru panosunda ilan edilecek.

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER