ÖNE ÇIKANLAR :
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Temmuz 2017 Pazartesi 11:59

Borsa, endeksten sıfır atmayı yönetim kurulunda görüşecek

Borsa, endeksten sıfır atmayı yönetim kurulunda görüşecek

Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Karadağ: "(Endeksten sıfır atılması) Gündemimizde ama acelemiz yok. 100 binin tadını çıkarıyoruz. Konuyu yönetimle konuşacağız. Bu hafta yönetim kurulumuz var" "(Survivor'ın borsada satışı konusunda Acun Ilıcalı ile görüşülmesi) Henüz görüşmedik. Tarih netleşmedi. Proje finansmanı konusunda diziler dahil herkesle görüşebiliriz"


Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Himmet Karadağ, endeksten sıfır atılması konusunun gündemlerinde olduğunu belirterek, "Ama acelemiz yok. 100 binin tadını çıkarıyoruz. Konuyu yönetimle konuşacağız. Bu hafta yönetim kurulumuz var." dedi.

Himmet Karadağ, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Survivor'ı yatırımcıya açmak ve borsada satmak için Acun Ilıcalı ile görüşeceğini, randevu istediklerine" yönelik ifadelerinin hatırlatılması üzerine, henüz Ilıcalı ile görüşmediklerini söyledi.

Görüşmeye yönelik tarihin henüz netleşmediğini ifade eden Karadağ, proje finansmanı konusunda diziler dahil herkesle görüşebileceklerini bildirdi.

- "100 binin tadını çıkarıyoruz"

Himmet Karadağ, endeksten ne zaman sıfır atılacağına ilişkin soru üzerine, "Gündemimizde ama acelemiz yok. 100 binin tadını çıkarıyoruz." dedi.

Konuyu yönetimle konuşacaklarını belirten Karadağ, "Bu hafta yönetim kurulumuz var." ifadesini kullandı.

KAYNAK:
AA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER