ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Yağışlı
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Mart 2014 Perşembe 20:42

Bayındır Memur-Sen başkanlar toplantısı yapıldı


Memur Sen Konfederasyonu'na bağlı Bayındır Memur Sen, "Genişletilmiş Başkanlar Kurulu ve Eğitim Seminerleri" programını bu yıl Antalya Belek’te yaptı.

Memur Sen Konfederasyonu'ndan yapılan açıklamada, Türkiye’nin dört bir yanından katılan il başkanları, şube başkanları ve iş yeri temsilcilerinin katılımıyla Antalya Belek’te gerçekleştirilen toplantıya Genel Başkan Abdülhadi Karasapan, Memur Sen Genel Başkan Yardımcısı Hacı Bayram Tonbul, Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay, Memur –Sen Antalya İl Başkanı Süleyman Gökçen, Yapı İşleri Genel Müdürü Kasım Kayıhan, Tapu ve Kadastro Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Kanal ve bir çok üst düzey bürokratın katıldığı bildirildi.

Toplantıda konuşan Genel Başkan Abdülhadi Karasapan, Bayındır Memur-Sen’nin 1 Mart 2002 de 7 kişiyle başladığı yolculuğa bugün 12 bin kişi ile devam ettiğini bununda önemli bir kazanım olduğunu söyledi. Bugün 10 farklı kuruluşta üyelerinin bulunduğunu söyleyen Karasapan, "Yetkimiz genişledikçe kazanımlarımız da artacak." dedi.

Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Türbay’da yaptığı konuşmada kendilerinin yerel yönetimler kolunda yetkili sendika olduklarını bu nedenle de Bayındır Memur –Sen ile bir nevi kardeş sendikalar olduklarını ifade etti.

Memur Sen Genel Başkan Yardımcısı Hacı Bayram Tonbul da, "Memur - Sen olarak her daim üyelerinin yanında olduğunu belirterek, buradan tekrar etmek istiyorum biz sadece üyemize kazandırdığımız maaş zammı ile değil, onların sosyal yaşamınada katkı sağlayacak işler yapıyoruz." diye konuştu. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER