ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Parçalı Bulutlu
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Ocak 2013 Çarşamba 22:30

Bakan Bayraktar sosyal medya ile anlatıyor


Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, kentsel dönüşüm sürecini sosyal medyadan paylaşmaya başladı. Twitter hesabı ile vatandaşlarla temas kuran Bayraktar, kentsel dönüşüm sürecinin vatandaşlarla birlikte başarılacağı mesajını veriyor.

Başta Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere hemen hemen her siyasinin kullanmaya başladığı Twitter'ı, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar da kullanmaya başladı. @ErdoganBayraktr kullanıcı adıyla Twitter’ı aktif bir şekilde kullanan Bakan Bayraktar, mesajlarının büyük bir kısmını kentsel dönüşüme ayırdığı gözlendi. Katıldığı programların fotoğraflarını da paylaşan Bayraktar, 6.5 milyon binanın yıkılıp yeniden yapılacağı Türkiye’nin imar hareketi hakkında sık sık bilgi veriyor.

Özellikle kentsel dönüşümde vatandaşların izlemesi gereken yolları da anlatan Bayraktar, riskli yapı sürecini, dönüşümün finansal desteğini, çevre politikalarını ve Bakanlığının programları hakkındaki bilgileri hesabından vatandaşlarla paylaşıyor. Bayraktar’ın Twitter hesabının kısa sürede 3 bin 500 kişi tarafından takip edilmesi de dikkati çekti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER