ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL19°C
Sağanak Yağışlı
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Ağustos 2013 Pazar 12:46

ATO heyeti Hisarcıklıoğlu'nu ziyaret etti

ATO heyeti Hisarcıklıoğlunu ziyaret etti


Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, aynı göreve yeniden seçilen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na ‘hayırlı olsun’ ziyareti yaptı.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun makamında gerçekleşen ziyarette konuşan ATO Başkanı Salih Bezci, Hisarcıklıoğlu’nun TOBB’a kayıtlı 1740 delegeden 1734’ünün imzasıyla başkanlığa aday gösterilerek seçildiğini hatırlattı, bu durumun TOBB çatısı altındaki birlik ve beraberliği sergilemesi açısından büyük önem taşıdığını söyledi. Hisarcıklıoğlu’nun üçüncü kez seçilmesinin TOBB camiasının şahsına yönelik güvenini gösterdiğini kaydeden Bezci, “Bir ATO üyesinin TOBB Başkanı seçilmesi bizi gururlandırıyor.” dedi.

Ziyarette konuşan ATO Meclis Başkanı Nuri Gürgür de Mimar Sinan’ın birbirinden değerli eserler inşa ettikten sonra ortaya koyduğu Selimiye Camii için 'ustalık eserim' dediğini hatırlatarak, “Sizin de bu döneminiz ustalık döneminizdir. İnşallah aklınızdaki projeleri bu dönemde gerçekleştirirsiniz.” diye konuştu.

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB’a bağlı 365 oda ve borsa arasında Ankara Ticaret Odası’nın aynı bir yeri bulunduğunu belirtti. TOBB Başkanı olarak seçilirken de çalışırken de ATO’nun desteğini her zaman hissettiğini anlatan Hisarcıklıoğlu, “Emeklerinizden dolayı çok teşekkür ederim. Zor bir görev, bu görevi yaparken Allah utandırmasın.” temennisini iletti.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER