ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL17°C
Sağanak Yağışlı
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Haziran 2013 Cumartesi 14:59

ASKİ personeline 'ihale kanunu' eğitimi verildi

ASKİ personeline ihale kanunu eğitimi verildi


Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, belediyeye bağlı tüm kurumlar olarak hedeflerinin çabuk, şeffaf ve hatasız iş yapmak olduğunu söyledi.
ASKİ personeline yönelik eğitim seminerine katılan Zihni Aldırmaz, “Bu tür eğitim seminerleri personelin kendini geliştirmesi açısından çok önemli. Biz Büyükşehir Belediyesi olarak işlerin hızlı, şeffaf ve hatasız yürümesini istiyoruz. Türkiye’de her gün yasa ve yönetmelikler değişiyor. Bundan dolayı eğitim seminerleri düzenliyoruz. Değerli Uzmanımız Sinan Koraltan, değerli bilgiler veriyor. Bundan sonra da birikimlerinden yararlanmak istiyoruz.” dedi.
Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü eski Başkontrolörü Sinan Koraltan da Zihni Aldırmaz’a teşekkür ederek, “Eğitime önem veren yöneticileri gördükçe yüzümüz gülüyor.” ifadesini kullandı.

Sinan Koraltan, eğitim seminerinde ASKİ personeline 4734 ve 4735 sayılı ihale kanunları hakkında bilgi verdi. 3 gün süren eğitim seminerinin ihale iş ve işlemlerinin hatasız yürümesini sağlamak amacıyla düzenlendiği bildirildi.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER