ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Aralık 2013 Salı 18:47

Ankara'daki helikopter kazası


TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Ankara'daki helikopter kazasına ilişkin, "Gölbaşı'ndan gelen haber milletimizin yüreğini yakmıştır. Kahraman şehitlerimiz her zaman kalbimizde yaşayacaktır" ifadesini kullandı.
Hisarcıklıoğlu, Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde meydana gelen helikopter kazasında 4 askerin şehit olmasına ilişkin bir mesaj yayımladı.
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, mesajında şunları kaydetti:
"Gölbaşı'ndan gelen haber milletimizin yüreğini yakmıştır. Kahraman şehitlerimiz her zaman kalbimizde yaşayacaktır. Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde, Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na ait Skorsky tipi bir helikopterin, eğitim uçuşu sırasında düştüğü haberini büyük bir üzüntüyle öğrendik. Helikopterde bulunan Kara Pilot Binbaşı Ahmet Duman, Kara Pilot Üsteğmen Emre Acar, Teknisyen Kıdemli Başçavuş Erdinç Salkım ve Teknisyen Başçavuş Hüseyin Uluçeşme'nin şehit olması hepimizin yüreğine ateş düşürmüştür. Şehitlerimiz her zaman kalbimizde yaşayacak ve isimleri minnet ve şükranla anılacaktır. Türk iş dünyası adına, kazada hayatını kaybeden bütün şehitlerimize Allah'tan rahmet, Türk Silahlı Kuvvetlerimize, şehitlerimizin ailelerine, yakınlarına ve bütün milletimize başsağlığı ve sabır dilerim."
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER