SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Ekim 2014 Cuma 14:29

Amazon.com ilk mağazasını açıyor

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/l-1475190-465x309.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/l-1475190-622x360.jpg
Amazonun deney mağazası

E-ticaret şirketi Amazon.com, deney amaçlı mağaza açıyor.


ABD’li E-ticaret devi Amazon.com şirketi, ürünlerinin fiziki olarak alınıp satılabileceği ilk mağazasını açmaya hazırlanıyor. Mağaza, ABD’nin New York şehrinde, Manhattan adasında açılacak.

Deney amaçlı mağaza

Mağaza, Manhattan’da bu yıl tatil sezonu sırasında Empire State Binası’nın hemen karşısında açılacak.Mağaza deney amaçlı olacak ve küçük bir depo vazifesiyle sadece tatil sezonunda New York içine aynı gün içinde teslim edilecek ürünler için kullanılacak.

Aynı gün içinde 

Mağaza aynı zamanda Amazon.com’un teknolojik ürünleri Kindle e-kitap okuyucuları, Fire akıllı telefonlar ve Fire televizyonlar için kullanılacak. Bir müşteri, internet sitesi üzerinde gördüğü bir ürünü aynı gün içinde sipariş verip, teslim alabilecek. ,

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

Özel maden çalışanlarının umudu yeni torba kanun

SONRAKİ HABER

Bal yarışında Türkiye

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.