ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL24°C
Çok Bulutlu
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Haziran 2014 Salı 13:39

Alfemo Batman ve Siirt'te mağaza açtı

Alfemo Batman ve Siirtte mağaza açtı

Yenilikçi ve özgün mobilya tasarımlarının markası Alfemo, konsept mağaza açılışlarına devam ediyor.


Güneydoğu Anadolu’nun iki güzel şehri Batman ve Siirt mağazalarıyla haziran ayı içinde beş yeni mağaza açılmış oldu. Alfemo, geçen hafta Antalya Lara ve Tekirdağ mağazalarını açmıştı.

Yurtiçi ve yurtdışında istikrarlı büyümesini sürdüren Alfemo’nun Batman ve Siirt mağazalarının açılışlarına, siyasetten iş dünyasına kadar geniş bir davetli topluluğu katıldı.

Havaalanı yolu üzerinde, şehrin mobilya üssünde yer alan bin 800 metrekarelik alana sahip iki katlı Batman mağazasının açılışına Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Alfemo Genel Müdürü Ramazan Davulcuoğlu, milletvekilleri, Batman Valisi, il ve ilçe emniyet müdürleri, belediye başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Alfemo’nun üst düzey yöneticileri ve geniş bir davetli topluluğu katıldı. Aynı gün yapılan Siirt mağazasını ise Siirt Belediye Başkanı, İl Müftü Yardımcısı ve çok sayıda davetliyle birlikte Genel Müdür Davulcuoğlu ve üst düzey yöneticileri birlikte açtı.

Merkezde bulunan ve 2 bin 250 metrekareyle Siirt’in en büyüğü olma özelliğini taşıyan mağazanı açılışında halk oyunları ekibi de gösteri yaptı. Şirketin 2 bin lira indirim kampanyası ve yeni koleksiyonları, Batmanlı ve Siirtlilerden büyük ilgi gördü.

Genel Müdür Davulcuoğlu, her iki açılışta yaptığı konuşmalarda Türkiye’nin doğusunda gördükleri ilgiden çok memnun olduklarını belirterek, “Avrupa kalite ödüllü ve pek çok tasarım ödülünün sahibi İzmirli bir marka olarak İstanbul’dan Siirt’e, Panama’dan Londra’ya uzanan çerçevede aynı tasarım anlayışını, aynı konsept ürünleri eşzamanlı olarak tüketiciyle buluşturmaktan onur duyuyoruz.” dedi.
KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER