ÖNE ÇIKANLAR :
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Şubat 2014 Cuma 18:47

Akıllı ev sistemleri ile konfor vaat ediyor

Akıllı ev sistemleri ile konfor vaat ediyor


Dumankaya İnşaat, akıllı ev sistemleri ile konfor ve güvenlik vaat ediyor.


Konutların teknik yanına önem verdiklerini belirten şirketin yönetim kurulu başkanı Uğur Dumankaya, şunları ifade etti:


“21. asırda tekniğe, ilme ve modern hayata katkı yapan; bunları odağına alan projeler ortaya koymalıyız. Artık bireyler ve toplumun tamamı kalite arıyor. Artık rekabette artı yaratmak; standart ürünler sunmakla değil, yeni ürün, servis ve proseslere hayat vermekle mümkün.

Artık bizler de kaliteli konutlar üretmeliyiz. Geleceğin akıllı şehirlerine giden yol, akıllı evlerden geçiyor. Buna bağlı olarak iletişimden ev elektroniğine ve spora kadar hayatın her alanına sirayet eden uygulamaları gerektiğinde dairelerinde de müşterilerimize sunabilecek, bilişim odaklı prosesleri yönetebilecek akıllı ev sistemlerini ortaya koyduk. Bunları ilk olarak yakında tanıtacağımız Bahçeşehir’de iki kuleden teşekkül eden yeni projemizde uygulayacağız.

Bu projemizde müşterilerimizi alışık olmadıkları evler ile tanıştıracak ve hayatlarına değer katacağız. İletişim, alışveriş, sıhhat ve spor gibi konforlu hayat uygulamalarını devreye alacağız. Bu projede ev içi uygulamalardan bahçelere, sosyal donatılardan satış ofisine kadar ayrı bir biçemi müşterilerimizin beğenisine sunacağız. “

Dumankaya projeleri ile ilgili detaylara 444 7 222 numaralı telefondan veya www.dumankaya.com adresinden ulaşmak mümkün.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER