ÖNE ÇIKANLAR :
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Kasım 2012 Perşembe 12:00

Adana Ticaret Odası'nda yüzler gülüyor


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), tarafından 2006 yılında Akredite edilen odalar arasına girmeyi başaran Adana Ticaret Odası, Türk Standartları Enstitüsü ve TOBB Akreditasyon Kurulu’nca “Akreditasyon Standardı kriterlerini mükemmel seviyede yerine getiren oda” ilan edilerek kalitesini tescilledi.

TOBB tarafından Ankara’da gerçekleştirilen, ATO’yu Genel Sekreter Ahmet Nevruz ile Akreditasyon sorumlusu Esra Milli’nin temsil ettiği Akreditasyon Sertifika Töreni’nde, 8. dönemde akredite edilen 28 oda ve borsaların akreditasyon belgeleri ile plaketleri verilirken, 3. dönemde akredite edilen ve Türk Standartları Enstitüsü ile TOBB Akreditasyon Kurulu tarafından gerçekleştirilen geliştirme denetiminden başarıyla geçen Adana Ticaret Odası’na 12 Mayıs 2015 tarihine kadar geçerli olan belgesi takdim edildi.

ATO Başkanı Ali Gizer, 2006 yılından bu yana Akredite Oda Belgesi sahibi olan ATO’nun, 4 Mayıs 2012 tarihinde TOBB Akreditasyon Kurulu ve Türk Standartları Enstitüsü tarafından yapılan denetimler sonucunda, “Akreditasyon kriterlerini sağladığı ve muhafaza ettiği, akreditasyon belgesinin uzatılması için tüm koşullara sahip olduğu, verdiği hizmet kalitesinin A Kategorisinde (Mükemmel) olarak sürdürüldüğünün” tescil edilerek, Akreditasyon Belgesi’nin üç yıl süre ile yenilendiğini vurguladı.

ATO Başkanı Gizer sözlerini şöyle sürdürdü: Bu doğrultuda, 2006 yılından beri Akredite Oda olarak üyelerimize 5 yıldızlı hizmet anlayışını sürdüren Odamız, tüm yönetim ve idari kadrosu ile birlikte A seviyede (Mükemmel) almış olduğu Akreditasyon Belgesini ve hizmetlerini her geçen gün bir adım ileriye taşıyarak devam ettirecektir. Adana Ticaret Odası olarak bu yöndeki hedeflerimize ulaşabilmekten dolayı mutluyuz, gururluyuz. Bu başarının yakalanmasında emeği geçen yönetim kurulu ve meclis üyelerimizin yanı sıra, tüm Oda personelimize şükranlarımı sunuyorum.”
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER