ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Sağanak Yağışlı
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Ocak 2013 Perşembe 15:49

2012 birincilik ödülünü Sadık Grubu aldı

2012 birincilik ödülünü Sadık Grubu aldı


Anadolu Markaları 2012 birincilik ödülünü alan Sadık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Mersin, markalaşmanın bir zenginlik olduğunu söyledi.

        Türkiye Finans Katılım Bankası ile Capital ve Ekonomist dergileri işbirliğiyle düzenlenen yarışmanın ödül töreninde ödül, Denizli’nin 65 yıllık firması Sadık Grubu’na verildi. Yarışmada, Anadolu çapında marka bilincini geliştirmek amacıyla markalaşma stratejisiyle fark oluşturan kurumlar ödüllendirildi.

        Conrad İstanbul'daki törende Türkiye Finans Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak’tan ödülü alan Mersin, firmaların kalıcı başarılarında markalaşmanın önemini anlattı. Mersin, “Gerek firmamız gerek Denizli gerekse Türkiye için markalaşmanın önemini çok iyi biliyoruz. Sadık Grubu markasının Türkiye’de bu denli önemli bir yere gelmesi ve elde ettiğimiz başarı ödülleri için çok çalıştık. Tüm Sadık Grubu ekibi, çalışanlarıyla bu başarıları elde ettik. Bu ödül hepimizin. Marka yaratmak sadece yönetimin, patronların yapacağı iş değil. Bu bir ekip çalışmasıdır. Biz bu markayı, 65 yıllık tecrübenin ve çok çalışmanın azmiyle yaptığımıza inanıyoruz. Bu ödülü kendi ailemize, Sadık Grubu ailesine ve tüm Denizli’ye armağan ediyoruz.” dedi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER