ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL8°C
Yağışlı
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Mayıs 2013 Salı 09:08

1. Uçan Bahar Şenlikleri başlıyor


Türk Hava Kurumu (THK) Üniversitesi 1. Uçan Bahar Şenlikleri Perşembe günü başlıyor.

THK Üniversitesi'nden yapılan yazılı açıklamada, THK Üniversitesince bu yıl ilk kez düzenlenen 1. Uçan Bahar Şenlikleri'nin 9 Mayıs Perşembe günü THK Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ban'ın startıyla başlayacağı ve iki gün devam edeceği belirtildi.
     Hadise ve Volkan Konak'ın canlı performanslarıyla katılımcıları coşturacağının ifade edildiği açıklamada, "Yılın en renkli ve en eğlenceli bahar şenliğine hazırlanan THK Üniversitesi etkinlikleri, yıl boyunca hafızalardan silinmeyecek" ifadesi kullanıldı.
    
     -"7'den 77'ye herkese yönelik eğlence"-
    
     Filistinli 7 öğrencinin yerel kıyafetlerle özel dans gösterisi yapacaklarının bildirildiği açıklamada, şenliklerinde 7'den 77'ye herkese yönelik eğlencenin olacağı kaydedildi.
     Şenlik süresince THK Üniversitesi'nin Türkkuşu Kampüsü'nde müzik, eğlence, yemek sokağı, alışveriş stantları, amatör gruplar, karaoke, uluslararası öğrencilerin yarışmaları ve birbirinden ilginç dans gösterilerinin bulunduğunun belirtildiği açıklamada, uzun süren öğretim senesinin yorgunluğunu atmak isteyen öğrenciler, çalışanlar ve misafirlerin, katılacakları şenlikle yaza güzel bir başlangıç yapacakları ifade edildi.
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER