ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Az Bulutlu
EĞİTİMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 01 Eylül 2013 Pazar 15:16

Tarım Kredi'den bölge personeline moral eğitimi


Tarım Kredi Kooperatifleri Erzurum Bölge Birliği, Kars, Ardahan ve Iğdır'daki teşkilatlarda görevli 100 personel için Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü Hizmetiçi Eğitim Tesisleri'nde 3 gün süreli 'Verimliliği geliştirme ve motivasyon' eğitimi düzenledi.

Tarım Kredi Kooperatifleri çalışanlarının verimliliğini ve motivasyonunu artırmak amacıyla düzenlenen eğitim çalışmaları aralıksız devam ediyor. Tarım Kredi Kooperatifi Erzurum, Ardahan, Iğdır ve Kars çalışanları verimlilik ve motivasyon eğitimine tabi tutuldu. 3 gün süren eğitim seminerleri sertifika töreni ile sona erdi. Eğitim kapanış törenine Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdür Yardımcısı Hüsamettin Gülhan, Krediler Daire Başkanı Mehmet Boydaş, Bölge Müdürü Ömer Efe ile Merkez İl Yönetim Kurulu üyesi Emrullah Tekman katıldı.

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Merkezi'den uzman eğitimcilerin katıldığı seminerin verimli geçtiğini belirten Genel Müdür Yardımcısı Gülhan, "Verimli bir eğitim geçirdi personelimiz. Üyelerimize hizmet sunarken verimliliği artırmak, moral ve motivasyonu yüksek tutmanın püf noktaları uzmanlarımızca bölge çalışanlarımıza anlatıldı." diye konuştu. Konuşmaların ardından katılımcılara sade bir törenle başarı sertifikaları verildi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER