ÖNE ÇIKANLAR :
EĞİTİMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Ocak 2017 Cuma 15:47

Şehit fotoğrafları takdir, teşekkür ve onur belgelerinde

Şehit fotoğrafları takdir, teşekkür ve onur belgelerinde

Kırıkkale'de öğrencilere, şehitler Halisdemir ve Sekin'in fotoğraflarının yer aldığı takdir, teşekkür ve onur belgeleri dağıtıldı.


Kırıkkale'de imam hatip lisesi öğrencilerine, şehitler Ömer Halisdemir ve Fethi Sekin'in fotoğraflarının basılı olduğu takdir, teşekkür ve onur belgeleri dağıtıldı.

Kırıkkale Beşir Atalay Anadolu Lisesi'nde karne dağıtımı töreni düzenlendi. Öğrencilere karneleri verildikten sonra Okul Müdürü İdris Akgül tarafından arkalarında şehitler Ömer Halisdemir ve Fethi Sekin'in fotoğraflarının basılı olduğu ve üzerinde "Şehitlerimizi unutmadık, unutturmayacağız." yazılı takdir, teşekkür ve onur belgesi dağıtıldı.

Karnelerini almanın sevinci yaşayan öğrenciler, şehitlerin fotoğraflarının basılı olduğu belgelerle de gururlandı.

Öğrencilere başarı belgelerini dağıtan Okul Müdürü Akgül, AA muhabirine yaptığı açıklamada, şehitleri unutturmamak için ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini söyledi.

15 Temmuz şehidi Ömer Halisdemir ve İzmir'deki terör saldırısında şehit düşen polis memuru Fethi Sekin'i törende andıklarını dile getiren Akgül, her platformda her yerde 15 Temmuz'u anlatmaya çalışacaklarını da ifade etti.

9. sınıf öğrencisi İbrahim Samet Karaduman da onur belgesinin arkasında şehitlerin fotoğraflarını gördüğünü ve çok gururlandığını belirtti.

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER