SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
EĞİTİMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Ekim 2014 Çarşamba 14:48

İngiltere'den Giresun Üniversitesi'ne ödül

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/oxfordda-bir-turk-universitesine-odul-1476705-465x309.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/oxfordda-bir-turk-universitesine-odul-1476705-622x360.jpg
Oxfordda Bir Türk üniversitesine ödül

İngiltere’de Oxford Liderler Zirvesi tarafından “En İyi Bölgesel Üniversite” ve Yılın Yöneticisi ödülü verilen Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aygün Attar düzenlenen törenle ödlünü aldı.


İngiltere’de Oxford Liderler Zirvesi tarafından “En İyi Bölgesel Üniversite” ve Yılın Yöneticisi ödülü verilen Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aygün Attar düzenlenen törenle ödlünü aldı.

Avrupa, Afrika, Latin Amerika, Asya ve Ortadoğu Uluslararası Konseyi tarafından “Sosyal Kalkınma Projeleri Tasarımı ve Uygulaması” alanında düzenlenen Sokrates Ödülleri Oxford Üniversitesi Town Salonu’nda düzenlenen törende, sahiplerini buldu.

Düzenlenen törende ödülünü alan Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aygün Attar, ödülün, Giresun, ülkemiz ve üniversite adına gurur verici olduğunu ifade etti.

Rektör Attar yaptığı konuşmada “Dünyanın önde gelen ve köklü üniversitelerinin bulunduğu İngiltere’nin Oxford şehrinde bu ödüllere layık görülmek, Giresun’u ve üniversitemizi temsil etmek büyük bir gurur ve mutluluktur. Şu an ki duygularımızı ifade etmekte kelimeler kifayetsiz kalır. Bu ödüller ülkemiz, ilimiz ve üniversitemiz adına onur verici ödüllerdir. Bu ödüllerin hak edilmesinde gece demeden gündüz demeden çalışıp, olağanüstü çaba ve emek sergileyen tüm üniversite camiasına ve ekip arkadaşlarıma da buradan teşekkür etmek istiyorum” diye konuştu.

Düzenlenen ödül töreninde Giresun Üniversitesi’ni tanıtıcı materyal ve bilgilerin yer aldığı bir de stant açıldı. Standın katılımcılar ve basın mensupları tarafından yoğun ilgi gördüğü bildirildi.

 

KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

ÖSYM'den önemli duyuru

SONRAKİ HABER

Bu okulda 4 gün okul 3 gün tatil

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.