ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL32°C
Az Bulutlu
EĞİTİMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Nisan 2013 Salı 15:34

Meslek liseleri tanıtılıyor

Meslek liseleri tanıtılıyor


Bursa Orhangazi Milli Eğitim Müdürlüğü’nün organizasyonu ile ilçe genelinde ortaokullarda meslek liselerinin tanıtım toplantıları yapılıyor. 4 meslek lisesi öğretmeni tarafından yürütülen tanıtım çalışmaları Ahmet Yesevi Ortaokulu ile devam etti.

Orhangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, bu yıl ortaokullardan mezun olacak olan 8. sınıf öğrencilerine meslek liselerini tanıtmak için hem öğrencilere hem velilere yönelik tanıtım çalışmaları başlattı. İlçe genelindeki tüm ortaokullardaki 8. sınıf öğrencileri ve velilerine yönelik yapılan tanıtım çalışma kapsamında, belirlenen 5 kişiden oluşan öğretmen ekibi Ahmet Yesevi Ortaokulu'nda bir sunum gerçekleştirdi.

Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde yapılan tanıtım toplantılarında Sinan Bayram ve Bülent Aydın Endüstri Meslek Lisesi ve Anadolu teknik liselerinin tanıtımını, Serap Sekmen Kız Meslek Lisesi ve bölümlerinin tanıtımını, Kasım Kurt Anadolu İmam Hatip Liselerinin tanıtımını ve Önder Genç ise Çok Programlı Lisenin tanıtımlarını yürütüyor.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER