SON DAKİKA :
İSTANBUL17°C
Parçalı Bulutlu
EĞİTİMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Ekim 2014 Cuma 18:53

KPSS ortaöğretim ve ön lisans sonuçları açıklandı.

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/kpss-sonuclari-aciklandi-1477630-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/kpss-sonuclari-aciklandi-1477630-622x360.jpg
KPSS sonuçları açıklandı TIKLA ÖĞREN

KPSS ortaöğretim ve ön lisans sonuçları açıklandı. Sınava girenler, sonuçları ÖSYM’nin internet sitesinden öğrenebilir.


KPSS ortaöğretim ve ön lisans sonuçları açıklandı. Sınava girenler, sonuçları ÖSYM’nin internet sitesinden öğrenebilir.

ÖSYM Başkanlığı, 27-28 Eylül 2014 tarihlerinde yapılan 2014 Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Ortaöğretim-Ön Lisans sınavları değerlendirme işlemlerinin tamamlandığını açıkladı.

Sınav sonuçlarının bugün saat 17.30’dan itibaren ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden açıklandığını duyuran ÖSYM, adayların sınav sonuçlarını belirtilen internet adresinden TC kimlik numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceğini bildirdi. ÖSYM, sınav sonuç belgesinin basılmayacağını ve adayların adreslerine gönderilmeyeceğine işaret etti, sınav sonuçlarına ilişkin sayısal bilgilere ve sınav sorularının yüzde 10’undan oluşturulan temel soru kitapçıklarına yine aynı internet sitesi üzerinde ulaşılabileceğini hatırlattı.

SONUÇLARI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN...

KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

Selahaddin Eyyubi Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimi

SONRAKİ HABER

Mülakatlarda o artık yasak!

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.