ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Sağanak Yağışlı
EĞİTİMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Mayıs 2013 Pazar 15:52

Karaosmanoğlu: "Okumaktan, öğrenmekten hiç vazgeçmeyin"

Karaosmanoğlu: "Okumaktan, öğrenmekten hiç vazgeçmeyin"


Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, 5. Kitap Fuarı’nın açılışında kendisini karşılayan Bilgievleri’nin öğrencilerine kitap okudu. Başkan Karaosmanoğlu, minik öğrencilerden okumaktan ve öğrenmekten hayatları boyunca vazgeçmemelerini istedi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl beşincisini düzenlediği Kitap Fuarı’na katılan Başkan Karaosmanoğlu, fuarın girişinde, Bilgievleri’nin öğrencileri tarafından karşılandı. Büyükşehir’in Kocaeli genelinde açtığı Bilgievleri’nde eğitim alan öğrenciler, Başkan Karaosmanoğlu’na sevgi gösterilerinde bulundu. Ellerinde okumanın ve öğrenmenin önemini anlatan dövizler taşıyan minik öğrencilere sevgiyle sarılan ve onların eğitime olan bu ilgilerini alkışlarla destekleyen Başkan Karaosmanoğlu, küçük öğrencilerin okuduğu kitaplarla yakından ilgilendi.

Bilgievleri’nin öğrencilerine kitap okuyan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Okumak ve öğrenmek hayat boyu devam eder. Sizler de hayatınız boyunca okuyun, öğrenin ve kendinizi geliştirin.’’ öğüdünde bulundu.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER