ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Çok Bulutlu
EĞİTİMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 08 Ekim 2014 Çarşamba 18:44

Edremit Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü ücretsiz kurslar açacak

Devletten özel Dershane

Edremit Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından orta öğretim kurumlarından mezun olanlara yönelik ücretsiz kurslar açılacak.


Millî Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan düzenleme doğrultusunda Edremit Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından orta öğretim kurumlarından mezun olanlara yönelik ücretsiz kurslar açılacak.

Kurslara kayıt yaptırmak isteyenlerin şahsen müracaat edip başvuru formu doldurmaları gerektiğini söyleyen Edremit Halk Eğitimi Merkezi Müdürü İsmail Damar, “Liseyi bitiren ve sınavlara hazırlananlara yönelik ücretsiz açılacak olan YGS-LYS sınavlarına hazırlık kursları için başvurular başladı. Hafta içi 09:00-12:00, 13:30-16:30, 18:00-21:00 saatleri arasında ve hafta sonları 09:00-16:00 saatleri arasında açılması planlanan kurslarımız, başvuruların gelmesi halinde ekim ayında başlayacak. Bir sınıfta en az 10, en fazla 25 kursiyer bulunabilecek. Hafta içi ve hafta sonu gündüz planlanan kurslarımız Çayiçi Caddesi’nde bulunan Alemizade kurs binasında gerçekleştirilecek. Gece kurslarımız da bu binanın yanı sıra, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından kurs merkezi olarak belirlenen Körfez Anadolu Lisesi ve Altınoluk’taki okullarımızda açılacak” dedi.
 

KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER