ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Parçalı Bulutlu
EĞİTİMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Mayıs 2013 Cuma 17:41

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi'nde spor şenlikleri başladı

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesinde spor şenlikleri başladı


Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesinde akademisyen, idari personel ve öğrencilerin katıldığı spor şenlikleri başladı. Merkezi yerleşkedeki Stadyum ile Çok Amaçlı Spor Salonunda yapılacak müsabakalar, 6 Haziran’da sona erecek.

2012-2013 Spor Şenlikleri kapsamında futbol, basketbol, voleybol, futsal, voleybol, atletizm ve masa tenisi branşlarında gerçekleşecek olan etkinlikler, 22 Mayıs ile 6 Haziran 2013 günleri arasında merkezi kampustaki Stadyum ile Çok Amaçlı Spor Salonunda yapılacak.

Müsabakaların ilk gününde futbol branşındaki ilk maç, Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu (BESYO) ile İslami İlimler Fakültesi öğrencilerinden oluşan takımlar arasında yapıldı. Stadyumda oynanan ve öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği maçı, BESYO öğrenci takımı 4 - 2 kazandı.

Öte yandan 15 gün sürecek spor şenliklerinde, futbol stadyumda, basketbol, voleybol, idare - futsal ve idare - voleybol müsabakaları Çok Amaçlı Spor Salonunda, atletizm Şeker yolu güzergahında, masa tenisi ise Sağlık Yüksekokulu kampüsündeki spor salonunda gerçekleştirilecek. Şenliklerin son günü olan 7 Haziran’da ise merkezi kampusta uçurtma şenliği gerçekleştirilecek.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER