SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
DÜNYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Ekim 2014 Cuma 17:37

Kıbrıs konusundaki yeni müzakereci Ergün Olgun

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/yeni-muzakereci-belli-oldu-1475256-465x309.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/yeni-muzakereci-belli-oldu-1475256-622x360.jpg
Yeni müzakereci belli oldu

Ergün Olgun’un Kıbrıs konusundaki yeni müzakereci olarak atandığını duyurdu.


KKTC Cumhurbaşkanlığı Basın Bürosu, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday olması nedeniyle görevden alınan Doç. Dr. Kudret Özersay’ın yerine eski müsteşarlardan Ergün Olgun’un Kıbrıs konusundaki yeni müzakereci olarak atandığını duyurdu.

KKTC Cumhurbaşkanlığı Basın Bürosu’ndan yapılan açıklamada, “Cumhurbaşkanımız Dr. Derviş Eroğlu, Cumhurbaşkanlığı eski müsteşarlarından, Cumhurbaşkanlığı Danışma Kurulu Başkanı Ergün Olgun’u Kıbrıs konusundaki görüşme sürecinde ‘müzakereci’ olarak görevlendirdi. Olgun, bu sabah görevine başladı ve Cumhurbaşkanımız Eroğlu’nun BM Genel Sekreteri’nin Kıbrıs Özel Danışmanı Espen Barth Eide ile yaptığı görüşmede hazır bulundu” denildi.
 

KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

Koalisyon güçlerinden IŞİD'e bir darbe daha!

SONRAKİ HABER

Kobani niye bu kadar önemli?

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.