ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
DÜNYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Temmuz 2013 Cuma 07:18

THY'den Suudi seyahat acentelerine iftar


Türk Hava Yolları (THY) Riyad Genel Müdürlüğü, Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'da birlikte çalıştığı seyahat acentelerine iftar verdi.

Geçen yılla birlikte bu yıl ikincisi düzenlenen ve Four Seasons otelinde verilen iftar yemeğine Riyad'da bulunan 120 seyahat acentesinden yaklaşık 200 kişi katıldı. THY Riyad Genel Müdürü Ersen Engin, Cihan Haber Ajansı (Cihan)'a yaptığı açıklamada, bu organizasyonu yıl boyunca birlikte çalıştıkları seyahat acenteleri ile bir araya gelmek ve bu manevi atmosferi birlikte paylaşmak için düzenlediklerini söyledi.

"THY tarafından düzenlenen 'İstanbul'da Ramazan' konseptli çalışma Suudi aileler tarafından ilgi ile karşılandı" diyen Engin, önceki yıllara göre bu yıl Ramazan'da Türkiye'ye seyahatin daha fazla olduğunun acenteler tarafından kendilerine iletildiğini belirtti. THY Riyad Genel Müdürü, Suudi Arabistan'ın kültür olarak bu gibi etkinliklerin önemsendiği bir ülke olması hasebiyle geleneksel hale getirmeyi düşündükleri iftarların önümüzdeki yıllarda da devam edeceğini ifade etti. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER